HakkımızdaBizi Tanıyın

Her geçen gün modern tıbbın ilerlemesi ile birlikte, bir çok hastalık için, cerrahi tedavi yöntemleri çoğalmaktadır. Tıpta geldiğimiz son nokta itibariyle, eş zamanlı ve modern tedavi yöntemleri sayesinde, bir çok hastalık artık tedavi edilebilir noktaya geldi. 2012’de çıktığımız bu yolculukta, başarıylı gerçekleşen on binlerce ameliyat, tedavi ve edindiğimiz hasta tecrübesi sayesinde, tıbba olan katkılarımız son sürat devam etmektedir.

2012’de Çıktığımız Tıp Yolculuğunda, "Önce İnsan, Önce Sağlık" sloganıyla, günümüze bir çok tecrübeyle geldik. Op.Dr. Cem ÖZLÜK’ün önderliğinde kurulan Kadın Cinselliği, her kadının doğal hakkı olan, kaliteli ve modern sağlık hizmetini alması amacıyla kurulmuştur.

Op. Dr. Cem Özlük; Üroloji ihtisasının yanı sıra, Kadın ve Erkek Cinsel Problemleri, Cinsel Terapi, Androloji, Seksoloji, Erkek ve Kadın Genital Bölge Estetiği konularında bütün eğitimlerini tamamlayarak, edindiği on binlerce hasta tecrübesi sayesinde, ülkemizin temel sağlık sorunlarından birisi olan, vajinismus ve cinsel işlev bozuklukları konusunda, olabilecek en iyi tedavi ve imkanları sağlamak üzere, Nazile Hesari ile birlikte kadın cinselliği’ni kurmuştur. Kendisi derin cerrahi bilgisi ve tecrübesi ile birlikte cinsel terapistliği sayesinde, kadın anatomisine hakim, nadir doktorlardan birisidir. Başarı ile tamamladığı binlerce ameliyatlar, basında ve medyada hakkındaki haberler ile, binlerce hastasının güzel tavsiye ve memnuniyetleri bunun bir kanıtıdır.

Nazile Hesari; Access Bars, Yoga, Meditasyon uygulama ve öğreticiliği ile birlikte, eğitici eğitmenliği seviyesi, insan psikolojisi, sosyal psikoloji ve alternatif tıp bilgi ve becerilerini birleştirerek, Cinsel Terapist kimliği ile, vajinismus ve diğer cinsel sorunlar için ciddi destek olmaktadır. Kendisi gerek iletişimi, gerek tedavi ve seanslardaki yaklaşımı sayesinde, hepimizin bildiği gibi, bir çok cinsel sağlık sorunlarının temelinde yatan psikolojik sorunların tedavisinde, kişisel iletişimin en önemli unsur olması sebebiyle tedaviler daha konforlu ve hızlı sonuçlanmaktadır.

Op. Dr. Cem Özlük tamamen Bilimsel Yöntemlerle geliştirdiği Vajinismus Tedavisinde; Yoga, Meditasyon ve Access Bars desteği sayesinde, yüzde yüz tedavi başarısı yakalayarak, hastaların kesin ve kalıcı bir şekilde, daha hızlı sonuç almasını sağlamaktadır. Bayan Hastalarda, bir Bayan Asistan ve Terapistin, erkek hastalarda ise, Bir Erkek hekim ve Terapistin ciddi etkisi olmaktadır.


TedavilerBaşarıyla gerçekleştirilmiş yüzlerce genital estetik operasyon

Yılların bize verdiği tecrübe ve birikim sayesinde, yaptığımız binlerce tedavi, ameliyatlardan sonra, cinsel işlev bozukluğu yaşayan milyonlarca kişinin ve genital bölgesinde estetik kaygılar yaşayan bütün bireylerin, tüm tedavi ve ameliyat süreçlerinde yanlarında olmak, bu alanda topluma daha iyi bir hizmet vermek, kişilerin en doğal hakkı olan, doğru bilgiye, doğru tedaviye, en iyi hekime ve en iyi bilimsel çalışmalara ulaşmasını sağlamak amacıyla, kadın cinselliğini kurduk.

Ana ihtisasımız olan, üroloji, seksoloji, cinsel terapi ve genital estetik konularıyla birlikte, cinsel işlev bozukluğu olan kadınlarda, vajinismus tedavisi, cinsel ilişkiye girememe, ağrılı ve acılı cinsel ilişki, kadın genital bölge estetiği konularında, doğru tanı ve tedavi yöntemleri ile, tamamı bilimsel tekniklerle, sizler için en iyi sonuçları alıyoruz.

Amacımız; Bizlere ihtiyaç duyduğunuz her zaman yanınızda olmak. Nasıl mı? Tedavilerde tamamen kişiye özel, bireyselleştirilmiş yöntem ve teknikler sayesinde, gerek tedavi öncesi gerekse tedavi sonrası, ihtiyacınız olan tüm süreçlerde tüm tıbbi ekibimiz sorunlarınızla birebir ilgilenip, en iyi sonuçları almanızı sağlayacaktır.

Bütün tedavi ve estetik işlemlerimizde, disiplinli, birleştirilmiş tıbbi seçenekler ile, sonuç odaklı gerçekleştirmek için varız. Tarafımızdan alacağınız tüm tıbbi hizmetler ve danışmanlıklar, her biri farklı bilgi, birikim ve niteliklere sahip, alanında profesyonel tıbbi ekibimiz tarafından şu ana kadar ki en kaliteli ve en güvenilir sağlık hizmetini size sunacaktır.

Şimdi arkanıza yaslanın ve sizin için ihtiyacınız olan şeyi, daha fazla ertelemeden bizimle iletişime geçin. İnanıyoruz ki; size iyi gelecek tıbbi imkanlar çok yakınınızda.

Saglıkla Kalın...